تاریخ امروزجمعه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

درج نماد آریا در فرابورس

درج نماد آریا در فرابورس (شرکت پلیمر آریاساسول)

شرکت پلیمر آریاساسول با نماد آریا در تاریخ ۱۵ اسفند در بازار دوم فرابورس ایران درج نماد شد تا در آینده شاهد عرضه اولیه این شرکت باشیم.

این شرکت ۲۱۲ امین نماد معاملاتی ثبت شده در بازار دوم فرابورس ایران می‎باشد.

درج نماد آریا در فرابورس

درج نماد آریا در فرابورس

معرفی مختصر شرکت پلیمر آریاساسول

وجود منابع عظیم گازی و نفتی در خلیج فارس که بخش عمده‌ای از آن نیز در حوزه گازی پارس جنوبی متمرکز گردیده است، موجب شد توجه مسئولین محترم نظام و در نهایت مدیریت محترم صنعت به بازیابی این منابع و سرمایه‌گذاری در منطقه پارس جنوبی معطوف شود. از این رو برنامه ساخت ۱۷ مجتمع پتروشیمی در این منطقه از کشور، در دستور کار وزارت نفت قرار گرفت. در این راستا و با توجه به برنامه‌های استراتژیک تدوین شده توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی، واگذاری مجتمع‌های تولیدی پتروشیمی به بخش خصوصی با گستردگی بیشتر دنبال شد.

تعداد ۹۲۴ نفر به صورت قرارداد مستقیم و ۱۵۰۰ نفر به شکل پیمانکار در این شرکت کار می کنند.

۸۹ درصد محصولات شرکت آریاساسول به خارج کشور صادر می شود و تنها ۱۱ درصد در داخل کشور به فروش می رسد.

ظرفیت تولید الفین شرکت یک میلیون تن در سال می باشد. همچنین ظرفیت تولید پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن متوسط و سنگین ۳۰۰ هزار تن در سال است.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره ۰۹۰۳۲۱۹۹۱۶۶ تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *