تاریخ امروزچهارشنبه , 9 فوریه 2022

درج نماد غگیلا در فرابورس

درج نماد غگیلا در بازار دوم فرابورس ایران (شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان)

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد غگیلا در تاریخ 4 اسفند در بازار دوم فرابورس ایران درج نماد شد تا در آینده شاهد عرضه اولیه این شرکت باشیم.

این شرکت 209 امین نماد معاملاتی ثبت شده در بازار دوم فرابورس ایران می‎باشد.

درج نماد غگیلا در فرابورس

درج نماد غگیلا در فرابورس

معرفی مختصر شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان وابسته به شرکت صنایع شیر ایران درسال ۱۳۵۴ احداث گردید.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با آخرین تکنولوژی روز اروپا و ظرفیت اسمی 150 تن در روز در زمینی به مساحت 8/5 هکتار و بیش از 10000 متر مربع تاسیسات و زیر بنا در شهر صنعتی رشت قرار دارد.

هدف اولیه این شرکت ، تامین شیر مدارس بصورت بسته بندی استریل بوده که مواد اولیه آن از خارج تامین می گردید.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پیرو سیاست گذاری های جهاد سازندگی تامین شیر خام و قطع وابستگی به خارج ، جزو الویت های اساسی قرار گرفته و در خرداد ماه 1367 و با دریافت 11 تن شیرخام درروز ، راه اندازی وشروع به تولیدمحصولات لبنی نمود.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان اکنون با تولید بیش از 40 نوع محصول لبنی و نوشیدنی بعنوان بزرگترین تولید کننده فراورده های شیری استان گیلان است.

سایر استان ها نیز از محصولات تولیدی این شرکت بهره مند می شوند.

شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با تولید دوغ نایلونی در سال 80 بعنوان بزرگترین تولید کننده دوغ در مجموعه شرکت های صنایع شیروکل کشور محسوب می شد.

کلیه محصولات تولیدی شرکت دارای پروانه ساخت و بهره برداری از وزارت بهداشت بوده و با مهر استاندارد که نشانه مرغوبیت کالا ست به بازار عرضه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان مراجعه نمایید.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.