تاریخ امروزچهارشنبه , 9 فوریه 2022

درج نماد هجرت در فرابورس

 درج نماد هجرت در بازار دوم فرابورس ایران (شرکت پخش هجرت)

شرکت پخش هجرت، با نماد هجرت در تاریخ 23 مرداد در بازار دوم فرابورس ایران به عنوان 197 اُمین نماد معاملاتی درج نماد شد تا در آینده شاهد عرضه اولیه این شرکت باشیم

 

درج نماد هجرت در فرابورس

درج نماد هجرت در فرابورس

معرفی مختصر شرکت پخش هجرت

شرکت پخش هجرت در سال 1333 با نام دکتر عبدالله رضاعی و برادران به ثبت رسید و کار خود را در سال 1344 با نام “تهران فارما” با واردات، توزیع و فروش کالای دارویی، آزمایشگاهی و بهداشتی آغاز کرد. نام شرکت در 18 فروردین 1368 به “پخش هجرت” تغییر یافت. در سال 1375 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد و در آذر ماه 1390 در سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسید. هم‌اکنون شرکت پخش هجرت بر اساس آخرین رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی رتبه 123را در بین شرکت برتر کشور دارا می‌باشد.

امکانات

شرکت پخش هجرت با در اختیار داشتن 840 نفر نیروی انسانی متخصص و با تجربه و بیش از 48 هزار متر مربع انبار، شامل انبار مرکزی به عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین انبار دارویی خاور میانه و 19 مرکز توزیع و بهره‌گیری از 166 دستگاه خودرو سنگین و نیمه‌سنگین به صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی به داروخانه‌ها و مراکز درمانی در سراسر کشور می باشد.

تأمین‌کنندگان

شرکت پخش هجرت مفتخر است به داشتن روابط تجاری با 41 تولیدکننده داخلی دارو و 59 واردکننده دارو و همچنین 10 تأمین‌کننده تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و بهداشتی که همگی از تأمین‌کنندگان اصلی کالاهای درمانی کشور هستند.

سبد کالا

سبد کالای شرکت پخش هجرت شامل بیش از 2000 قلم دارو و تجهیزات پزشکی می باشد. ترکیب این سبد بر اساس مطالبات بازار و به منظور پاسخگویی به تقاضای مشتریان حیطه سلامت، تعیین گردیده است.

مشتریان

تعداد مشتریان بخش خصوصی شرکت در سراسر کشور بیش از 10000 داروخانه می باشد که با افزودن مراکز درمانی دولتی و علوم پزشکی و سازمان تأمین اجتماعی، این رقم به بیش از 11000 مشتری می‌رسد.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.