تاریخ امروزچهارشنبه , 9 فوریه 2022

درج نماد ومهان در فرابورس

درج نماد ومهان در بازار دوم فرابورس ایران (شرکت توسعه مالی مهر آیندگان)

شرکت توسعه مالی مهر آیندگان با نماد ومهان در تاریخ ۵ آذر در بازار دوم فرابورس ایران درج نماد شد تا در آینده شاهد عرضه اولیه این شرکت باشیم.

این شرکت ۲۰۵ امین نماد معاملاتی ثبت شده در بازار دوم فرابورس ایران می‎باشد.

درج نماد ومهان در فرابورس

درج نماد ومهان در فرابورس

معرفی مختصر شرکت توسعه مالی مهر آیندگان

شرکت توسعه مالی مهر آیندگان (سهامی عام) پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان دویست و پنجمین نماد معاملاتی (یکصد و بیست و دومین شرکت در بازار دوم) در بازار دوم فرابورس ایران درج شد.

شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان زیر مجموعه صندوق بازنشستگی و رفاه کارکنان صنعت نفت می‌باشد.

شرکت سرمایه گذاری اهداف با آخرین سرمایه ثبت شده ده هزار میلیارد ریال در حوزه مدیریت دارایی و سایر خدمات مالی فعال می باشد. شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان در راستای اهداف و رسالت تعیین شده با بکارگیری دانش نوین حوزه سرمایه گذاری و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی تلاش می کند حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاری داشته باشد و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزای بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد حرکت کند.

تاریخچه شرکت:

شركت گروه توسعه مالی مهر آیندگان (سهامي عام) از تاریخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۷۴ به ثبت رسیده است.

این شرکت در اداره ثبت شركت‌ها و موسسات غير تجاري تهران طي شماره ۱۲۰۳۲۰ ثبت شده است.

حوزه كسب و كار و موضوع فعالیت:

فعاليت اصلي شركت سرمایه گذاری، زمینه اوراق بهادار و همچنین اداره نهادهای مالی همچون کارگزاری، لیزینگ، سبد گردانی و … می باشد.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.