تاریخ امروزچهارشنبه , 9 فوریه 2022

عرضه اولیه زکوثر (شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

اطلاعیه عرضه اولیه زکوثر (شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

نماد زکوثر عرضه اولیه خواهد شد:

 نماد: زکوثر

نام شرکت: شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

زمان: چهارشنبه 21 اسفند

حداکثر تعداد : 400

حداکثر قیمت: 13120 ریال

نقدینگی لازم: حدود 525 هزار تومان

عرضه اولیه زکوثر (شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

عرضه اولیه زکوثر (شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

عرضه اولیه زکوثر (شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر)

این شرکت در تاریخ 30 بهمن ماه 98 در بورس پذیرفته شده و به عنوان بیست و یکمین عرضه اولیه سال 98 قرار است که در بازار بورس عرضه شود.

شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در گروه زراعت پذیرفته شده است.

در این عرضه اولیه قرار است حدود 412 میلیون سهام نماد شگویا معادل 15 درصد از کل سهام شرکت در تاریخ چهارشنبه 21 اسفند در بورس عرضه اولیه شود.

حداکثر تعداد سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی، 400 سهم می باشد.

سقف و کف قیمتی هم به ترتیب 12450 ریال و 13120 ریال خواهد بود.

مدیر عرضه اولیه زکوثر، شرکت کارگزاران بانک رفاه کارگران خواهد بود.

متعهدین خرید عرضه اولیه زکوثر، صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه، صندوق سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون و صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه خواهند بود.

هم چنین سقف تعهد سفارش متعهد خرید 50% از کل سهام خواهد بود.

این عرضه اولیه به روش ثبت سفارش یا همان بوک بیلدینگ خواهد بود.

ساعت عرضه در روز عرضه اولیه توسط ناظر بازار اعلام عمومی خواهد شد.

معرفی مختصر شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در سال 1362 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و به عنوان یکی از شرکت های سرمایه گذاری مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر مشغول به فعالیت است.  موضوع فعالیت اصلی شرکت، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های تولیدی کشاورزی و دامپروری، مرغداری، پرورش و صید آبزیان، خوراک دام وطیور و صنایع تولید و فراوری مواد اولیه محصولات واسطه ای و محصولات نهایی وابسته به این فعالیت ها می باشد که توسط 24 شرکت زیر مجموعه انجام می پذیرد.

این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی است که در راستای اجرای زنجیره تامین گام های بلندی بر داشته است.در حال حاضر حدود 80 درصد جوجه یکروزه مرغ مادر گوشتی، بیش از 50 درصد جوجه یکروزه مرغ مادر تخم گذار، تولید صدها هزار تن خوراک دام و طیور و آبزیان و بیش از 50 درصد جوجه یکروزه تخم گذار تجارتی و نیز ادوات، تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز صنعت دام، طیور و آبزیان مورد نیاز کشور را تأمین می نماید.

علاوه براین، سالانه ده ها میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی، ده ها هزار تن گوشت مرغ، شیر خام و فرآورده های لبنی و مقادیر قابل ملاحظه ای غلات و علوفه در شرکت های تابعه تولید می شود. صادرات مقادیر قابل توجهی از محصولات فوق، بخش دیگری از فعالیت های این شرکت ها را تشکیل می دهد. علاوه برآنچه ذکر شد شرکت توجه شایانی به آبزی پروری، محصولات دارویی، زراعت، باغبانی، کشت فراسرزمینی و محصولات گلخانه ای دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت سرمایه گذاری کشاوزی کوثر مراجعه نمایید.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.