تاریخ امروزچهارشنبه , 19 ژانویه 2022

عرضه اولیه ۳ شرکت تا پایان تابستان

مجید نوروزی، معاون امور ناشران و اعضای شرکت بورس تهران، درباره آخرین وضعیت عرضه‎های جدید در بازارسهام، گفت: تا پایان شهریور ماه، ۳ شرکت در لیست عرضه اولیه قرار دارند.

وی افزود: هرکدام از شرکت‌ها که کارهایشان را زودتر انجام دهند، زودتر عرضه می‌کنیم.

نوروزی تاکید کرد: شرکت‌ها براساس مستنداتی که به صورت جلسه هیات پذیرش باید ارائه شود، اقدام کرده و آماده عرضه باشند، سهامشان را عرضه خواهیم کرد.

معاون امور ناشران و اعضای شرکت بورس تهران، با اشاره به تعهدات شرکت بورس و اوراق بهادار مبنی بر هر ماه یک عرضه تا پایان سال، گفت: ما تاکنون به تعهدات خود مبنی بر اینکه تا پایان سال، به ازای هر ماه یک عرضه داشته باشیم عمل کرده‎ایم و برای مردادماه هم یک شرکت را عرضه خواهیم کرد.

نوروزی افزود: یکی از آماده‌ترین شرکت‌ها، غلطک‌سازان هستند که به نظر می‌رسد برای مردادماه شرایط عرضه را داشته باشند، عرضه سهام فولاد کبیر یزد و سرمایه‌‌گذاری کشاورزی کوثر را نیز پس از آن خواهیم داشت

 

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *