تاریخ امروزچهارشنبه , 9 فوریه 2022

نقدینگی لازم عرضه اولیه دکپسول (تولید ژلاتین کپسول ایران)

 نقدینگی لازم عرضه اولیه دکپسول (تولید ژلاتین کپسول ایران)

به توجه به روند درخواست های عرضه اولیه نویسنده با فرض بر اینکه برای عرضه اولیه دکپسول 430 الی 400 هزار نفر درخواست بدهند به هر نفر حدودا 100 الی 90 عدد سهم (حدود 50 الی 60 هزار تومان) می‌رسد.

نقدینگی لازم عرضه اولیه دکپسول

نقدینگی لازم عرضه اولیه دکپسول

محاسبات انجام شده در این پیش بینی

100 عدد سهم = 400،000 ÷ 40،000،000

57 هزار تومان = 5700 ریال × 100

عرضه اولیه دکپسول (تولید ژلاتین کپسول ایران)

این شرکت در تاریخ ششم آبان 97 در فرابورس پذیرفته شده و به عنوان سومین عرضه اولیه سال 98 قرار است که در بازار فرابورس عرضه شود. تولید ژلاتین کپسول ایران در گروه دارویی پذیرفته شده است.

در این عرضه اولیه قرار است 40 میلیون سهام نماد رکپسول معادل 20 درصد از کل سهام شرکت در تاریخ یکشنبه 5 خرداد در فرابورس واگذار شود.

حداکثر تعداد سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی، 200 سهم می باشد. سقف و کف قیمتی هم به ترتیب 5600 ریال و 5700 ریال خواهد بود.

مدیر عرضه شرکت کارگزاری صبا تامین خواهد بود. هم چنین متعهدهای خرید شرکت سرمایه گذاری هامون شمال و کارگزاری صبا تامین خواهند بود.

سقف تعهد سفارش متعهد خرید 50% از کل سهام خواهد بود.

این عرضه اولیه به روش ثبت سفارش یا همان بوک بیلدینگ خواهد بود و ساعت عرضه در روز عرضه اولیه توسط ناظر بازار اعلام عمومی خواهد شد.

سایر خدمات سایت عرضه اولیه

 

یک امکان بسیار ویژه

با عضویت در کارگزاری فارابی می توانید همه عرضه اولیه را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به پای سیستم بودن هنگام عرضه خریداری کنید.

نحوه خرید عرضه اولیه به صورت اتوماتیک کلیک کنید

برای عضویت در کارگزاری فارابی یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اگر در مورد گرفتن کد بورسی از کارگزاری فارابی سوالی برایتان پیش آمده  ” کلیک کنید

اگر سوالی یا مشکلی در فرایند ثبت نام  داشتید می توانید از این لینک با پشتیبان در تلگرام ارتباط برقرار کنید یا با شماره 09032199166 تماس بگیرید

کانال تلگرامی ویژه

سایت عرضه اولیه برای افرادی که علاوه بر عرضه اولیه، خرید و فروش سایر سهم های بازار هم انجام می دهند یک خدمت ویژه ارائه می کند.

ما در این کانال تلگرامی ویژه سهم های مستعد رشد را از لحاظ تکنیکال، بنیادی و تابلوخوانی بررسی کرده و آن را به عنوان پیشنهاد خرید سهام در کانال قرار می دهیم. کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.